Вилучення завадило: Олімпік U-19 не переміг, виграючи 2:0 (відео)

У перенесеному матчі 15-го туру чемпіонату U-19 Олімпік на Княжій Арені зустрічав Дніпро-1. І, навіть у меншості, вигравав до 83-ї хвилини 2:0. Та не втримав три очка

Перший тайм був маловидовищним. Єдиний момент на дві команди створили якраз спортклубівці — не пощастило Свистуну, який зі штрафного влучив у поперечину, відзначає офсайт Дніпра-1.

Гра вибухнула у другому таймі. Іродовський з інтервалом у п’ять хвилин двічі поцілив здалеку у той самий нижній кут. Трохи допомогло гостям вилучення центрального захисника Загладька, і на 83-й хвилині після флангового проходу Бойка на лінії воротарського майданчика добре зорієнтувався Свистун. А ще за декілька хвилин зліва ситуацію загострив Матюшенко, а влучний удар вдався Лебедєву.

Останні хвилини пройшли на зустрічних курсах. Дніпро-1 намагався вичавити із ситуації максимум, а господарям було прикро втрачати перемогу після двох забитих м’ячів. Пристрасті були на максимумі, але жодна з команд більше не забила.

Олімпік U-19 — Дніпро-1 U-19 — 2:2

Голи: Дмітрій Іродовський (55, 60) — Крістіан Свистун (83), Сергій Лебедєв (87).

Вилучення: Владислав Загладько (69).

Олімпік U-19: Живиця — Олійник, Загладько, Березанський, Базілєєв (Мазур, 75), Шут, Баранюк, Осадець (Андрійченко, 72), Іродовський (Железняк, 90), Пресич (Голуб, 84), Демиденко (Диянчук, 90+2).

Тренер: Ігор Єрмаков.

Дніпро-1 U-19: Веклич — Чалий (Гудов, 66), Файдор, Попов, Бойко, Матюшенко, Мисляй (Копил, 46), Свистун, Янюк (Бутіч, 46), Кравченко (Лебедєв, 46), Кобельчук (Ківінда, 65).

Тренер: Віктор Бицюра.

Antalya Cup: Чекотун рятує молодіжну збірну України від другої поспіль поразки