Спаринг: для дебютного м’яча за Динамо 19-річному захиснику вистачило трьох хвилин (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Динамо (Київ) та Динамо (Бухарест). Матч завершився розгромною перемогою української команди — 3:0. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного захисника  Даниїла Хондака, а також вихід на поле 16-річного нападника Ігоря Горбача

Мірча Луческу з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний воротар Валентин Моргун, 18-річний захисник Денис Кузик, 19-річний захисник Даниїл Хондак, 19-річний півзахисник Микола Михайленко, 20-річний захисник Крістіан Біловар, 20-річний півзахисник Ярослав Надольський, 19-річний півзахисник Вікентій Волошин, 17-річний нападник Назар Волошин, 19-річний нападник Владислав Ванат та 16-річний нападник Ігор Горбач.

На 22-й хвилині кияни відкрили рахунок. Гармаш переграв воротаря, віддав на Клейтона, який забив у порожні ворота — 1:0. На 41-й хвилині після передачі Тимчика відзначився Лєднєв.

У другому таймі Мірча Луческу надав можливість проявити себе молодим талантам. Крапку у матчі на 90+1 хвилині поставив 19-річний Даниїл Хондак, який забив після навісу Назара Волошина. Дебютний м’яч для молодого захисника за основну команду. У нинішньому сезоні Даниїл виходив на поле у трьох матчах чемпіонату U-21.

У підсумку, матч завершується розгромною перемогою Динамо.

Динамо (Київ) — Динамо (Бухарест) — 3:0

Голи: Клейтон (22), Лєднєв (41), Хондак (90+1).

Динамо Київ: Бойко (Моргун, 80) — Сідклей (Кузик, 82), Шепелєв (Горбач, 87), Кендзьора, Тимчик (Біловар, 71), Андрієвський (Хондак, 87), Гармаш (Ванат, 46), Буяльський (В. Волошин, 46), Де Пена (Н. Волошин, 46), Леднєв (Михайленко, 71), Клейтон (Надольський, 80).

Прогавили Футболіст, який народився на Закарпатті, поїхав на молодіжне Євро зі збірною Угорщини

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?