Шуранов забив дебютний гол і став кращим гравцем матчу, хоча його Нюрнберг і не виграв

У матчі 26-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Гройтер Фюрт та Нюрнберг. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного українського нападника Еріка Шуранова.

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив: 19-річного хавбека Тома Крауса та 19-річного нападника Еріка Шуранова. Для молодого українського форварда це була дебютна поява у стартовому складі Нюрнберга.

Вже на 8-й хвилині господарі відкрили рахунок. М’яч у свій актив записав Нільсен. На 57-й хвилині Валентіні зрівняв рахунок — 1:1. На 76-й хвилині настав зірковий час для українця Шуранова. Після передачі Нюрнбергера Ерік забив свій дебютний м’яч за основну команду Нюрнберга і вивів гостей уперед — 1:2.

Утім, втримати перемогу команда українця не змогла. На 90+3 хвилині Абіама зрівняв рахунок.

Шуранова (№44) вітають партнери. Фото fcn.de.

Відзначимо, що за оцінками Sofascore, Шуранов отримав найвищий бал — 8, і став кращим гравцем матчу.

Гройтер Фюрт — Нюрнберг — 2:2

Голи: Нільсен (8), Абіама (90+3) — Валентіні (57), Шуранов (76).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні, Мул, Серенсен, Хандверкер — Нюрнбергер, Делі, Гайс, Краус (Зорг, 81) — Шаффлер (Борквоскі, 69), Шуранов (Шлойзенер, 77).

Після 26 турів Нюрнберг посідає 14 місце.

Влучно! 21-річний вихованець академії Динамо приносить перемогу Чорноморцю (відео)