20-річний нападник рятує Боруссію від сенсаційної поразки

У матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини зустрічалися Кельн та дортмундська Боруссія. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо дубль 20-річного нападника Боруссії Ерлінга Голанда

Тренерський штаб Кельна з перших хвилин випустив 19-річного захисника Ноа Каттенбаха.

У складі Боруссії на полі з’явилися: 17-річний півзахисник Джуд Беллінгем, 18-річний нападник Джованні Рейна та 20-річний нападник Ерлінг Голанд.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний півзахисник Рейньєр, 19-річний нападник Ансгар Кнауфф та 16-річний нападник Юссуфа Мукоко.

Гості активно розпочали гру і вже на 3-й хвилині головний бомбардир Боруссії Ерлінг Голанд відкрив рахунок. Проте, ще до перерви гравці Кельна зрівняли. Дуда реалізував пенальті — 1:1.

Голанд вирішує. Фото bvb.de.

А на 65-й хвилині Якобс навіть вивів господарів уперед — 2:1. Врятував Боруссію на останній хвилині все той же Голанд, який своїм влучним ударом встановив остаточний результат.

Кельн — Боруссія Д — 2:2

Голи: Дуда (65, пенальті), Якобс (65) — Голанд (3, 90).

Кельн: Хорн — Єхизибує (Шмітц, 82), Чіхос, Мере, Каттербах — Якобс, Вольф (Тільманн, 87), Озджан, Хектор (Реджбечай, 82), Шкіірі — Дрекслер, Дуда.

Боруссія Д: Хітц — Меньє (Кнауфф, 81), Хуммельс, Джан, Шульц — Рейна (Рейньєр, 66), Азар, Брандт (Мукоко, 46), Дауд (Аканджі, 88), Беллінгем — Голланд.

Після 26-ти матчів Боруссія Д посідає 5 місце, Кельн — 14.

Голеадор Обігнав Кейна: 20-річний норвежець встановлює рекорди і в Лізі чемпіонів