19-річний хавбек Вільярреала був ефективнішим за 21-річного нападника Динамо

У матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Вільярреал — Динамо тренерські штаби команд надали можливість зіграти молодим талантам 2000-2002 років народження. Представляємо статистичні показники гравців очима InStat Index

20-річний захисник Динамо Олександр Сирота за 83 хвилини ігрового часу набрав 279 балів InStat Index. У 18-річного хавбека Вільярреала Єремі Піно, який вийшов на заміну, за 27 хвилин — 206 балів.

Відзначаємо хороший відсоток ТТД молодого захисника Динамо (із 88 ТТД — 83 вдалих). У Піно ж із 18 ТТД лише 12 вдалих.

Єремі Піно. Фото villarrealcf.es.

Щодо боротьби, то 18-річний Піно з 5 дуелей виграв всього дві, а Сирота із 9 — сім.

Сирота та Єремі Піно у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Вільярреал — Динамо (2:0).

3 Підбирання

19-річний хавбек Вільярреала Алекс Баена за 19 хвилин ігрового часу зіграв набагато ефективніше ніж 21-річний нападник Владислав Супряга за цілий тайм. Оцінка InStat Index Баени — 240, у Супряги — 208. Молоді таланти зробили по 17 ТТД, проте у Баени у два рази більше вдалих дій (14 проти 7).

Супряга шість разів втрачав м’яча, а Алекс Баена — лише одного разу. Щодо боротьби, то із шести дуелей Супряга виграв всього одну. Виїзний матч проти Вільярреала став для форварда Динамо 21-м сухим поспіль.

В останній раз Супряга забивав ще 23 вересня 2020 року, коли кияни обіграли на виїзді Гент (2:1).

Супряга та Баена у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Вільярреал — Динамо (2:0).