Без голів: жахлива серія чемпіона світу з Динамо

21-річний нападник Динамо Владислав Супряга не забиває вже більше тисячі хвилин. Відзначимо, що форвард молодіжної збірної України відіграв 45 хвилин у матчі-відповіді з Вільярреалом, але корисними діями не відзначився

Нападник Динамо і молодіжної збірної України, кандидат в національну команду Владислав Супряга продовжив свою невтішну серію без забитих м’ячів. Виїзний матч проти Вільярреала став для форварда 21-м сухим поспіль.

Востаннє Супряга забивав ще 23 вересня 2020 року, коли кияни обіграли на виїзді Гент (2:1). З того часу пройшло 178 днів, а Владислав за цей час провів на полі 1 018 хвилин і завдав всього 12 ударів по воротах.

Цікаво, що один із найталановитіших нападників країни, чемпіон світу U-20, не забивав і в контрольних матчах Динамо. На зимових зборах Владислав Супряга відіграв вісім матчів, в яких провів на полі 315 хвилин, — констатує сайт zbirna.com.

Техніка є, голів — нема. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Стріляй, як Тете Результативність таланта Шахтаря — як приклад для наслідування українським одноліткам