Результативність таланта Шахтаря — як приклад для наслідування українським одноліткам

Головною подією 18-го туру Прем’єр-ліги стала результативна гра 21-річного бразильця Шахтаря Тете. Молодий легіонер своїм дублем допоміг гірникам розгромити міцну Десну — 4:0

Розповідаємо про основні здобутки кандидатів до молодіжної збірної України та їхніх іноземних однолітків у минулому турі чемпіонату УПЛ.

21-річний бразилець Тете за 82 хвилини на полі у грі з Десною встиг відзначитися дублем. Спочатку, на 34-й хвилині він реалізував пенальті й відкрив рахунок у матчі. А на 80-й хвилині довів цифри на табло до розгромних. Своєю результативністю Тете стає прикладом для наслідування українським одноліткам, які у 2021 році забивають вкрай мало. За п’ять матчів чемпіонату України Тете вже встиг забити три м’ячі. Кандидати ж до молодіжної збірної України в офіційних матчах 2021 року разом забили всього три м’ячі. Відзначалися 20-річний півзахисник Георгій Цітаішвілі (у ворота Руху — 1:1), 19-річний нападник Руха Микола Кухаревич (у ворота Колоса — 2:1) і 20-річний півзахисник Маріуполя Артем Бондаренко (у ворота Колоса — 1:4).

Молодий бразилець на даний момент став уособленням гри Шахтаря і без нього уявити атакувальні дії гірників неможливо.

Малиш на висоті. Фото фейсбук Миная.

Свій другий сухий матч поспіль провів 20-річний голкіпер Інгульця Артем Малиш. У 17-му турі він відбив пенальті і приніс нічию своїй команді у грі з Колосом, а минулої суботи молодий голкіпер звів нанівець всі атакувальні потуги Миная (1:0). Така впевнена і надійна гра молодого голкіпера не може не вселяти оптимізм.

Бондаренко (№21) проти Колоса. Фото фейсбук Колоса.

Відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека Маріуполя Артема Бондаренка у грі з Колосом (1:4). Орендований у Шахтаря гравець забив у компенсований до першого тайму час і дав надію своїй команді на позитивний результат. Проте, у другому таймі Маріуполь пропустив ще двічі і розгромно програв.

Тож дебют у стартовому складі Маріуполя для 18-річного захисника Марка Мампассі вийшов невдалим. Весь захист Маріуполя провалився у матчі з ковалівцями.

Мампассі стримує форварда Колоса Ісаєнка. Фото фейсбук Колоса.