Ческе-Будійовіце з українцем у складі зазнає розгромної поразки

У матчі 23-го туру Першої ліги Чехії зустрічалися Злін та Ческе-Будійовіце. Матч завершився розгромною перемогою господарів — 3:0. 20-річний українець Максим Таловеров відіграв всі 90 хвилин

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 20-річного захисника Максима Таловерова. Для молодого українця це 19 поява на полі у нинішньому сезоні.

На 28-й хвилині Поточни відкрив рахунок у матчі — 1:0. У другому таймі господарі забили ще двічі. Відзначалися Драме та Сімерскі — 3:0. У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Зліна.

Злін — Ческе-Будійовіце — 3:0

Голи: Поточни (28), Драме (63), Сімерскі (73).

Ческе-Будійовіце: Дробни — Коліч, Таловеров, Кралік (Мезарош, 32), Сковайса (Кладрубскі, 61), Гавелка (Діоп, 61), Гавел, Яворек, Кавос, Бранднер, Мршіч.

Ческе-Будійовіце із 30 очками посідає 10 місце.

Круто стартонув 18-річний хавбек допомагає Чорноморцю очолити таблицю Першої ліги (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)