За два матчі нуль голів: Динамо вилітає з Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи зустрічалися Вільярреал та Динамо. Матч пройшов у Вільярреалі на Естадіо-де-ла Кераміка. Відзначаємо появу у складі Динамо двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Гра завершилася перемогою Вільярреала — 2:0

Тренерський штаб Вільярреала не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 19-річний голкіпер Ікер Альварес, 18-річний голкіпер Філіп Йоргенсен, 18-річний півзахисник Єремі Піно та 19-річний півзахисник Алекс Баена.

Мірча Луческу довірив місце у стартовому складі: 18-річному захиснику Іллі Забарному та 20-річному захиснику Олександру Сироті. У запасі залишилися: 19-річний нападник  Владислав Ванат та 21-річний нападник Владислав Супряга.

Вже на 13-й хвилині господарі відкрили рахунок і тим самим зняли всю інтригу у протистоянні. Після подачі Чеквуезе відзначився Морено — 1:0. На 36-й хвилині Парехо віддав на Морено і нападник Вільярреала з рикошетом від Забарного забив свій другий у матчі м’яч — 2:0. Жахлива гра Динамо як у захисті, так і у нападі. Незрозуміло, за рахунок чого підопічні Луческу намагалися переломити хід двоматчевого протистояння на свою користь. Перший тайм завершився за комфортної переваги Вільярреала — 2:0.

Після перерви у гру увійшов Владислав Супряга. Вільярреал спокійно контролює хід матчу. На 63-й хвилині у гру увійшов Єремі Піно, а на 71-й — Баена.

У підсумку, матч завершився перемогою Вільярреала — 2:0. За підсумком двоматчевого протистояння іспанці перемагають — 4:0.

Вільярреал — Динамо — 2:0

Голи: Морено (13, 36).

Вільярреал (4-3-3): Асенхо — Фойт (Гаспар, 63), Альбіоль, Морі, Педраса — Трігерос (Коста, 79), Капу, Парехо — Морено (Раба, 79), Бакка (Піно, 63), Чеквуезе (Баена, 71).

Динамо (4-2-3-1): Бущан — Миколенко (Сідклей, 83), Сирота (Попов, 83), Забарний, Кендзьора — Андрієвський (Шепелєв, 65), Сидорчук — Де Пена, Буяльський, Циганков (Супряга, 46) — Родрігес (Лєднєв, 66).

Топ У 21-річного бразильця Шахтаря — найкраща статистика у 18-му турі УПЛ

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)