Колос U-21 переграє Маріуполь і наздоганяє азовців у таблиці

У матчі 18-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Маріуполь та Колос. Команди грали на штучному полі СК Іллічівець у Маріуполі. Матч завершився перемогою молодіжки Колоса — 2:0

Протистояння мало велике турнірне значення. Суперники перебували на відстані всього однієї перемоги. У випадку здобуття трьох залікових пунктів Колос міг наздогнати Маріуполь.

Гості з перших хвилин були націлені на ворота суперника. На 17-й хвилині ковалівці після штрафного відкрили рахунок. Забив 18-річний захисник Андрій Марчук — 0:1. На 25-й хвилині після подачі з кутового забив 19-річний нападник Данило Колесник — 0:2. Перший тайм завершився за комфортної переваги Колоса.

У другому таймі команди не забивали. У підсумку, матч завершився перемогою Колоса — 2:0. Таким чином, Колос наздоганяє Маріуполь у турнірній таблиці.

Маріуполь U-21 — Колос U-21 — 0:2

Голи: Андрій Марчук (17), Данило Колесник (25).

На 30-й хвилині Андрій Вискребенцев не реалізував пенальті (вище воріт).

Маріуполь U-21: Кравцов — Ухань, Шушко, Мамросенко, Співак, Кошкош (Панченко, 46), Доброхотов (Плакса, 27), Вискребенцев, Поталов (Дмитрієв, 46), Козицький (Царюк, 76), Смоляк (Цимбаленко, 76).

Тренер: Сергій Грибанов.

Колос U-21: Денега — Цикало, Марчук, Малакі, Літвінов, Шамич (Голуб, 70), Салабай (Криворучко, 90), Духота (Савенюк, 55), Жозе Мартін (Столяр, 76), Сенько (Соловйов, 70), Колесник.

Тренер: Владислав Савчук.

Чемпіонат U-21: настає час віддавати борги

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)