Ворскла U-19 без проблем переграє Дніпро-1 й збільшує відрив (відео)

У матчі 18-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Ворскла та Дніпро-1. Команди грали на НТБ Полтава у Копилах. Матч завершився перемогою господарів поля — 2:0

Суперників відділяло п’ять місць у таблиці і п’ять залікових пунктів. У випадку перемоги гості могли наблизитися до полтавчан. У минулому турі Дніпро-1 мінімально поступився Олександрії, а Ворскла розписала безгольову нічию з Маріуполем.

Господарі активно розпочали гру і на 14-й хвилині відкрили рахунок. М’яч  у свій актив записав Артем Уманець. Молодому хавбеку вдався красивий удар у кут воріт. Цей м’яч став єдиним у першому таймі.

На 65-й хвилині Ворскла збільшила свою перевагу. Забив Денис Руденко — 2:0.

У підсумку, матч завершився перемогою Ворскли.

Ворскла U-19 — Дніпро-1 U-19 — 2:0

Голи: Артем Уманець (14), Денис Руденко (65).

Вилучення: Денис Руденко (69) — Богдан Попов (52).

Ворскла U-19: Ісенко — Павлюк, Мороховець, Крупський, Левченко, Хрипчук, Ямполь (Войников, 66), Нестеренко (Рубаненко, 82), Гладковський, Уманець (Пру, 46), Руденко.

Тренер: Олександр Омельчук.

Дніпро-1 U-19: Веклич — Бойко (Свистун, 24), Головацький, Попов, Кононов, Матвєєв, Волинець, Рубчинський (Копил, 49), Лебедєв (Матюшенко, 66), Бутіч (Янюк, 69), Кобельчук (Кравченко, 57).

Тренер: Віктор Бицюра.

Чемпіонат U-19: бій за бронзу із золотим відтінком

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)