Чемпіонат U-21: Олімпік сенсаційно відбирає очки у Олександрії

У матчі 18-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Олександрія та Олімпік. Матч проходив на КСК Ніка в Олександрії. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1

У гості до четвертої команди чемпіонату приїхав головний аутсайдер. Олімпік за 15 попередніх матчів здобув всього три очка.

Вже на першій хвилині господарі відкрили рахунок — 1:0.

Перший тайм завершився за мінімальної переваги Олександрії. Зрівняти рахунок гостям вдалося на 71-й хвилині — 1:1. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Олександрія U-21 — Олімпік U-21 — 1:1

Голи: Іван Петренко (2) — Євгеній Могіль (59).

Олександрія U-21: Борисенко — Гордієнко (Гаркуша, 46), Коноваленко, Янчак (Голованов, 90+3), Петренко (Каранга, 60), Дришлюк, Глоба (Мухаматгалєєв, 46), Харченко (Богдан, 78), Кобенда, Бухал, Мустафаєв.

Тренер: Олександр Ломко.

Олімпік U-21: Пацкан — Загладько, Анніч, Кирилюк, Давиденко, Шишкін, Островерх, Касабуцький (Ковтун, 90+3), Чижик (Щербатюк, 76), Могіль, Бороденко.

Тренер: Віктор Курята.

Чемпіонат U-21: настає час віддавати борги

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)