Суперник Шахтаря з молодим захисником у складі вириває перемогу у Флоренції

У матчі 25-го туру італійської серії А зустрічалися Фіорентина та Рома. Матч завершився перемогою Роми — 2:1. Відзначаємо появу у складі Роми одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Пауло Фонсека з перших хвилин випустив 21-річного захисника Мараша Кумбуллу. Для молодого оборонця це 14-й матч у нинішньому сезоні.

У складі Фіорентини на полі з’явився 21-річний нападник Душан Влаховіч.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. Спочатку, на 49-й хвилині Спінаццола відкрив рахунок — 0:1. Через 11 хвилин хавбек Роми забив уже у власні ворота — 1:1. Вирвати перемогу Ромі вдалося на 88-й хвилині, коли відзначився Діавара — 1:2.

Фіорентина — Рома — 1:2

Голи: Спінаццола (60, у свої ворота) — Спінаццола (49), Діавара (88).

Фіорентина: Драговскі — Міленкович, Х. Пеццелла, Кварта, Венуті, Амрабат, Пулгар (Касерес, 72), Кастровілл (Кокорін, 52), Ігор (Бірагі, 42), Рібері (Валеро, 79), Влахович.

Рома: Пау Лопес — Манчіні, Крістанте, Кумбулла (Смоллінг, 81), Перес (Карсдорп, 81), Верету (Педро, 61), Діавара, Спінаццола, Пеллегріні, Мхітарян (Ель-Шаараві, 67), Майораля.

Після 25-го туру Рома з 47 очками посідає 5 місце.

Дива трапляються: екс-тренер молодіжної команди Карпат вибиває Шахтар із Кубка України

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)