Дива трапляються: екс-тренер молодіжної команди Карпат вибиває Шахтар із Кубка України

У матчі 1/4 фіналу Кубка України зустрічалися  Агробізнес та Шахтар. Гра пройшла на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Відзначаємо появу у складах команд трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Агробізнеса — 1:0

Олександр Чижевський довірив місце у складі 18-річному півзахиснику Роману Дідику.

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 18-річного півзахисника Георгія Судакова та 20-річного півзахисника Маркоса Антоніо. У запасі залишився 21-річний півзахисник Тете.

У першому таймі Шахтар володів ініціативою, але гірники атакували у повільному темпі. У голкіпера Агробізнеса роботи не було. На 27-й хвилині небезпечно пробивав Дідик, але повз ворота. Попередження на 35-й хвилині отримав Судаков. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

На 51-й хвилині Шахтар мав відкривати рахунок, та Алан Патрік не реалізував пенальті. Блискуче зіграв Мозіль. На 64-й хвилині у гру увійшов Тете. На 74-й хвилині він небезпечно пробивав, м’яч пролетів вище воріт. На 89-й хвилині попередження отримав Дідик. На 89-й хвилині Дентіньо влучає у поперечину. На 90+2 хвилині м’яч після удару Юхимовича влучив у стійку. На 90+4 хвилині з вигідної позиції не влучив по воротам Судаков. Основний час матчу завершився нульовою нічиєю. Гра продовжиться в екстратаймах.

На 96-й хвилині Семенець реалізовує вихід один на один і виводить Агробізнес вперед — 1:0. Перший екстратайм завершився за мінімальної переваги клуба Першої ліги.

На 109 хвилині Шахтар залишається у меншості. Другу жовту отримав Хочолава. У підсумку, матч завершився сенсаційною перемогою Агробізнеса: клуб із Першої ліги виходить у півфінал Кубка України.

Агробізнес — Шахтар — 1:0

Гол: Семенець (96).

Вилучення: Хочолава (109).

Агробізнес: Мозіль — Юхимович, Дідик, М. Когут (Немтінов, 90+4), Курило, Шаповал, Семенюк (Груша, 64), Думанюк, Петров (Семенець, 81), Черненко (Бойчук, 81), Романюк (І. Когут, 64)

Шахтар: Пятов — Болбат,  Кривцов, Хочолава, Корнієнко, Маркос Антоніо (Майкон, 63), Алан Патрік, Соломон (Тайсон, 90+1), Судаков (Марлос, 90+1), Коноплянка (Тете, 64), Фернандо (Дентіньо, 72).

Нарешті й Супряга долучився: Динамо у божевільній серії пенальті переграє Колос

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)