Назаренко не пробив Паньківа, а 20-річний Мельник реалізував післяматчевий пенальті — Олександрія у півфіналі

У матчі 1/4 фіналу Кубка України зустрічалися Дніпро-1 та Олександрія. Гра пройшла на Дніпро-Арені й завершилася серією одинадцятиметрових, в якій вправнішими були гості

Ігор Йовічевіч довірив місце у стартовому складі 21-річному півзахиснику Олександру Назаренку. У запасі залишався 18-річний півзахисник Арсеній Батагов.

У старті Олександрії не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 21-річний захисник Олександр Мельник.

Й друге кубкове протистояння клубів УПЛ виявилося таким же впертим. У боротьбі команди не поступалися одна одній, тобто на кожен удар по ногам йшла відповідь у вигляді поштовху у спину чи жорсткого підкату. В такій неквапливій манері, але за більшої кількості дніпровських атак і проминув перший тайм.

А в другому гості забили. Третьяков перехопив м’яча після нерозсудливої передачі захисника, трохи наблизився до чужого штрафного й стрільнув під штангу. Ефектний стрибок Сарнавського не врятував. Буквально за хвилину партнери класно закинули м’яча у штрафну Олександрії на Назаренка, та хавбек молодіжної збірної не пробив Паньківа. Після чого гучно промовив, як здалося, відому лайку.

Назаренко (№29) був активним, за що й отримував по ногам і в плечі. Фото scdnipro1.com.ua.

Хлопця можна зрозуміти: подібні слова він промовляв і в першому таймі після невдалого удару, і в другому — після того, як хотів закинути м’яча у дальній кут, та невдало.

На 75-й хвилині Олександрія залишилася у меншості, Гречишкін отримав червону. А за три хвилини екс-хавбек молодіжної збірної Булеца точним ударом (щоправда, з рикошетом) зрівняв рахунок.

Екстратайми гралися вже обережніше, хоча й не без моментів. Були нагоди у Довбика й Булеци, жовту картку отримав Шаран, але зняти всі питання супротивники вирішили в серії пенальті.

21-річний Мельник (№2) свій пенальті забив. Фото scdnipro1.com.ua.

Паньків взяв два удари Довбика й Булеци. Далі у Кубку йде Олександрія.

Дніпро-1 — Олександрія — 1:1 (по пенальті — 3:4)

Голи: Булеца (79) — Третьяков (62).

Серія пенальті: Добвик — 0:0 (воротар), Мельник — 0:1, Дуглас — 1:1, Бабогло — 1:2, Піхальонок — 2:2, Бондаренко — 2:3, Хобленко — 3:3, Стецьков — 3:4, Булеца — 3:4 (воротар).

Вилучення: Гречишкін (76).

Дніпро-1: Сарнавський — Адамюк (Тейлор, 76), Дуглас, Логінов, Дубінчак, Піхальонок, Ігнатенко (Когут, 69), Назаренко (Вагнер, 76), Чуже (Булеца, 69), Ді Франко (Хобленко, 99), Довбик.

Олександрія: Паньків — Бабогло, Третьяков (Калюжний, 88), Лучкевич (Мірошниченко, 81), Сітало, Пашаєв, Шастал (Мельник, 79), Гречишкін, Вантух (Стецьков, 119), Банада, Бондаренко.

Нарешті й Супряга долучився: Динамо у божевільній серії пенальті переграє Колос

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)