Гол колишнього героя проекту Золотий Талант не допоміг Ниві переграти дублерів Миная (відео)

Завершивши минулої суботи 16-й тур чемпіонату U-21 низка молодіжних команд вже за кілька днів провела й товариські матчі. Й виглядали дублери досить непогано на тлі досвідченіших опонентів

Так, дублери Миная зійшлися із середняком чемпіонату Першої ліги тернопільською Нивою, яка саме прибула до Закарпаття на свій третій навчально-тренувальному збір.

Як повідомляє офсайт Ниви, гості доволі швидко вийшли вперед зусиллями 22-річного Сергія Кисленка, що не так давно входив до сфери інтересів проекту Золотий Талант, був оним із кращих снайперів чемпіонату U-19 (перша ліга), а потім чимало забивав за молодіжні й основну команди ПФК Львів. Дворовенко виконав навісну передачу у штрафну площу суперників, звідки Кисленко у своєму фірмовому стилі ударом головою розстріляв ворота.

Згодом той же Кисленко міг подвоїти рахунок, але з вигідної позиції не влучив у площину воріт. Також вихід сам-на-сам не реалізував 20-річний нападник Андрій Різник.

На старті другого тайму не використав свій момент 20-річний півзахисник Максим Проців, який вийшов на заміну. А за кілька хвилин суперникам вдалося забити у відповідь. Навісна подача зі штрафного завершилась тим, що оборонці Ниви не завадили гравцю Миная пробити у дальній кут воріт Механіва — 1:1.

На жаль, склад Миная дізнатися не вдалося. А ось у ростері Ниви окрім вищезгаданих були й такі молоді футболісти: 20-річний воротар Даніїл Єрмолов, 20-річний захисник Андрій Зінь; на заміну, окрім Проціва, виходив 19-річний хавбек Олександр Кобеля.

Контрольний матч

Минай U-21 — Нива Т — 1:1

Нива Т: Єрмолов — Дворовенко, Зінь, Демчук, Хруставка, Мороз, Малащук, Семенина, Різник, Кисленко, Скакун.

На заміну виходили: Механів, Вовченко, Проців, Гатала, Кобеля.

Після 16-ти турів Нива посідає у таблиці Першої ліги 11 місце (18 очок).

Перспектива Голи Цітаішвілі та Кухаревича і суха феєрія Трубіна: як грали молоді таланти клубів УПЛ у лютому

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)