21-річний хавбек Шахтаря серед кращих гравців матчу з Маккабі

Статистичний портал InStat оголосив свої оцінки по матчу 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар — Маккабі — 1:0. Відзначимо, що у трійку кращих гравців матчу потрапив 21-річний півзахисник Шахтаря Тете (на фото)

Найкориснішим гравцем поєдинку Шахтар — Маккабі (1:0) за оцінками InStat став захисник гірників Додо. Рейтинг ефективності його гри, InStat Index, склав 320 бали. В активі бразильця за 90 хвилин було 81 ТТД з браком 11%, він виграв шість єдиноборств, здійснивв 11 відборів, перехоплень і підбирань, завдав одного удару по воротах, виконав дві гострі передачі, а точність всіх його пасів склала 92%.

У трійку кращих гравців матчу також увійшли Тете (316) і Майкон (312).

Нагадаємо, що Тете з’явився на полі відразу після перерви. Бразилець був активним, постійно тримав у напрузі захист Маккабі. Молодий хавбек заробив одинадцятиметровий і допоміг Шахтарю здобути мінімальну перемогу.

Прорив: Буяльський вибиває Брюгге з єврокубків