17-річний український нападник не врятував Маккабі від поразки

У матчі 21-го туру Суперліги Ізраїля зустрічалися Хапоель (Хадера) та Маккабі (Петах-Тиква). Матч завершився перемогою господарів — 1:0. 17-річний український нападник Маккабі Даніель Джулані з’явився на полі у другому таймі

Тренерський штаб Маккабі з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Блоріана, 21-річного захисника Арада Бара, 20-річного нападника Іхаба Алшиха та 19-річного нападника Ліеля Абаду.

У другому таймі у гру увійшов 17-річний український нападник Даніель Джулані.

Долю зустрічі вирішив забитий м’яч наприкінці першого тайму. На 44-й хвилині відзначився Гозлан.

Даніель Джулані (ліворуч) не допоміг Маккабі врятуватися. Фото m-pt.co.il.

У підсумку, поєдинок так і завершився мінімальною перемогою Хапоеля.

Хапоель (Хадера) — Маккабі (Петах-Тиква) — 1:0

Гол: Гозлан (44).

Маккабі (Петах-Тиква): Янко — Ханді, Блоріан, Фельшер (Коен, 83), Леві, Бар, Інбрум, Кабар (Джулані, 58), Абада, Барібо (Абухатзера, 74), Алших (Хадіда, 58).