20-річні таланти рятують Боруссію від поразки (відео)

У матчі 21-го туру німецької Бундесліги зустрічалися Боруссія з Дортмунда та Гоффенхайм. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо забиті м’ячі 20-річних нападників Джейдона Санчо та Ерлінга Голанда

Тренерський штаб дортмундської Боруссії з перших хвилин випустив: 17-річного півзахисника Джуда Беллінгема, 18-річного нападника Джованні Рейну та 20-річних нападників Джейдона Санчо та Ерлінга Голанда. У другому таймі у гру увійшов 16-річний нападник Юссуфа Мукоко.

У складі Гоффенхайма на полі з’явився 18-річний півзахисник Марко Йон.

Джмелі повели в рахунку в середині першого тайму після точного удару Джейдона Санчо. Гості швидко відігралися зусиллями Мунаси Даббура.

Після перерви Ілас Бебу вивів Гоффенхайм вперед. На 81-й хвилині зустрічі нападник Боруссії Ерлінг Голанд зрівняв рахунок.

Боруссія Д — Гоффенхайм — 2:2

Голи: Санчо (24), Голанд (81) — Даббур (31), Бебу (51).

Боруссія Д: Хітц — Джан, Хуммельс, Аканджі, Геррейро, Ділейні (Дауд, 59), Брандт (Мукоко, 60), Санчо, Рейна (Ройс, 59), Беллінгем (Шульц, 71), Голанд.

Гоффенхайм: Бауманн — Фогт, Кадержабек (Гачіновіч, 64), Пош, Грілліч, Руді, Самассеку, Баумгартнер, Йон, Даббур (Сков, 88), Бебу.

Боруссія з 33 очками залишається на шостому місці Бундесліги. Гоффенхайм набрав 23 очки і йде на 12-й позиції.

Крутий дебют: 20-річний нападник Олімпіка розпочинає з асисту та вилучення (відео)