Гол 20-річного нападника не врятував Десну від поразки (відео)

У контрольному матчі на ренувалних зборах у Туречині зустрічалися Десна та Вентспілс. Матч завершився перемогою латишів — 3:2. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника чернігівців Іллі Шевцова

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Богдана Білошевського, 20-річного нападника Іллю Шевцова та 20-річного півзахисника Євгенія Белича.

У другому таймі у гру увійшли: 18-річний захисник Павло Шостка та 20-річний нападник Демяненко Денис.

Підопічні Рябоконя активно почали матч і вже до 14-й хвилині завдяки голам молодого нападника Шевцова і Полегенька вели з рахунком 2:1.

Однак потім щось пішло не так, і Вентспілс зміг не тільки відігратися, а й вирвати перемогу в кінцівці матчу.

2:3 — Десна завершує збір поразкою і найближчим часом повертається в Україну.

Десна — Вентспілс (Латвія) — 2:3

Голи: Шевцов (9), Полегенько (14) — П’ягбара (9), Генаєв (71), Бачіашвілі (81).

Десна: Литовка — Полегенько, Гітченко (Огіря, 70), Єрмаков, Картушов (Шостка, 46), Домбровський (Арвеладзе, 70), Чепурненко, Білошевський (Демяненко, 46), Белич (Безбородько, 46), Дегтярьов (Мостовий, 70), Шевцов.