Олександрія завершує збори на мажорній ноті й без молодих у старті (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Олександрія та Валмієра. Матч завершився перемогою української команди — 3:1. Відзначимо, що у стартовому складі Олександрії не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта

Володимир Шаран з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

У цьому матчі було забито 4 голи. Спочатку, завдяки голу Дмитра Гречишкіна з пенальті, підопічні Володимира Шарана повели в рахунку, але вже за якусь мить супернику вдалося відігратися. Потім Роман Вантух робить рахунок 2:1.

А в другому таймі Євген Банада ставить логічну крапку в цьому протистоянні, забивши третій м’яч. У підсумку, Олександрія на мажорній ноті завершує збори.

Валмієра атакує ворота Білика. Фото фейсбук Валмієри.

Олександрія — Валмієра — 3:1

Голи: Гречишкін, Вантух, Банада — Гей.

Олександрія: Білик — Пашаєв, Дубра, Бондаренко, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Шастал, Ковалець, Вантух, Сітало.