Десна без молодих у старті мінімально програла команді з міста Кизилорди (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Десна та казахстанський Кайсар. Матч завершився мінімальною поразкою українців — 0:1. У стартовому складі Десни не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта

Олександр Рябоконь з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Десна програла Кайсару (Кизилорди) у товариському матчі на зборі в Туреччині.

Кайсар повів в рахунку в кінцівці першого тайму зусиллями Кароліса Лаукжеміса. Після перерви Десні відігратися не вдалося.

У попередніх контрольних поєдинках Десна перемогла Агробізнес (4:0), Шкендію (3:1) і Рудар (2:0), поступилася Партизану (0:1) і розписала нічию з ташкентським Локомотивом (0:0).

Сьогодні, 9 лютого команда Олександра Рябоконя зіграє проти Вентспілса.

Конопля бив — не забив. Фото фейсбук Кайсара.

Десна — Кайсар — 0:1

Гол: Лаукжеміс (41).

Десна (стартовий склад): Паст — Тамм, Діма, Конопля, Мостовий, Огіря, Тотовицький, Арвеладзе, Калітвінцев, Будківський, Гуцуляк.

Десна завершила першу частину сезону на третьому місці в УПЛ. 13 лютого команда Рябоконя зіграє проти Зорі.

Молоді пасують: Дніпро-1 розгромною перемогою і вилученням завершив турецький збір