Суперник Динамо не помічає конкурентів у чемпіонаті Бельгії (відео)

У матчі 24-го туру Вищої ліги Бельгії зустрічалися Васланд-Беверен та Брюгге. Матч завершився перемогою гостей — 2:0

У стартовому складі Брюгге не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний півзахисник Шарль де Кетеларе та 19-річний нападник Юссуф Баджо.

З перших хвилин гравці Брюгге контролювали хід поєдинку, домінуючи на полі. Вже на 12-й хвилині матч Ланг відкрив рахунок після передачі українця Соболя. Забитий гол додав мотивації команді, так і не давши можливості супернику відповісти забитим м’ячем.

Хоч перший тайм і ряснів моментами, рахунок залишився незмінним.

Другий тайм тайм почався так само активно, як і перший — свою можливість подвоїти перевагу мав Дост, але захисники команди-суперника надійно обороняли свої ворота. На 94-й хвилині зустрічі Ланг записав дубль на свій рахунок, здобувши команді впевнену перемогу. Автором гольової передачі другого голу стали Чон — 2:0.

Васланд-Беверен — Брюгге — 0:2

Голи: Ланг (12, 90+4).

Брюгге: Міньоле — Мата, Коссуну, Мехелен, Соболь (Денсвіл, 46), Вормер (Баланте, 86), Рітс, Ванаку (де Кетеларе, 71), Ланг, Окереке (Чон, 46), Дост (Баджо, 71).

Після 26-го туру у Брюгге 60 очок і надзвичайно комфортна перевага над своїми переслідувачами.