Гол 21-річного легіонера допоміг Олімпіку обіграти інший клуб УПЛ (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Олімпік та Рух. Матч завершився перемогою донеччан — 1:0. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного нападника Олімпіка Ібрагіма Каргбо

Тренерський штаб Олімпіка з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Ігоря Снурніцина та 21-річного нападника Ібрагіма Каргбо. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний голкіпер Андрій Чекотун  та 20-річний нападник Тадеус Нкенг.

У складі Руха з перших хвилин з’явилися: 18-річний захисник Денис Слюсар, 19-річний півзахисник Олексій Сич, 19-річний півзахисник Іван Литвиненко, 20-річний нападник Ростислав Лях, 18-річний нападник Ярослав Карабін і 19-річний нападник Микола Кухаревич.

Єдиний гол у матчі був забитий на 39-й хвилині, коли Каргбо запресингував захисника Руха і пробив повз Мисика — 1:0. Єдину нагоду відігратися львів’яни мали у другому таймі, коли Чекотун відбив удар Кухаревича.

Олімпік — Рух — 1:0

Гол: Каргбо (39).

Рух: Мисак — Гагун, Слюсар, Веремієнко, Сич, Кухарук, Литвиненко, Карабін, Лях, Кухаревич.

Олімпік: Альімі (Чекотун 45 ) — Зотько (Драме, 70), Векляк (гравець на перегляді, 70), Снурніцин (Лебеденко, 45), Альваренга (Пасіч, 45), Завійський (Бабенко, 60), гравець на перегляді (Політило, 70), Романовський (Хамелюк, 60), Чогадзе (Тейшейра, 70), Беніто (Романовський, 75), Каргбо (Нкенг, 60).