На лаві: Нюрнберг без Шуранова поступається Зандхаузену

У матчі 19-го туру другої німецької Бундесліги зустрічалися Нюрнберг та Зандхаузен. Матч завершився перемогою господарів — 2:0. 18-річний український нападник Ерік Шуранов просидів всю гру на лаві запасних

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Денніс Борквоскі. Молодий українець Ерік Шуранов так і не з’явився на полі.

Наприкінці першого тайму господарі відкрили рахунок. Відзначився Резелер.Вже у компенсований час крапку у матчі поставив Кейта-Руель.

Зандхаузен — Нюрнберг — 2:0

Голи: Резелер (43), Кейта-Руель (90+1).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні (Марграйттер, 87), Мул, Серенсен, Хандверкер — Гайс, Беренс (Нюрнбергер, 72), Делі, Доведан, Хак (Борквоскі, 72) — Шаффлер.

Після 19-ти турів Нюрнберг посідає 14 позицію з 20 очками.

Долучився 17-річний український нападник допоміг Маккабі виграти в гостях у компенсовані хвилини