17-річний український нападник допоміг Маккабі виграти в гостях у компенсовані хвилини

У матчі 17-го туру ізраїльської Суперліги зустрічалися Хапоель з Хайфи та Маккабі (Петах-Тиква). Матч завершився успіхом для Маккабі — 2:1. Відзначаємо появу у складі переможців 17-річного українського нападника Даніеля Джулані. Звертаємо увагу на переможний забитий м’яч 19-річного нападника Ліеля Абаду

Тренерський штаб Маккабі з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Ора Блоріана, 20-річного захисника Арада Бара та 19-річного нападника Ліеля Абаду.

У другому таймі у гру увійшов 17-річний нападник Даніель Джулані. Для юного українця це п’ята поява на полі у нинішньому сезоні.

Рахунок у матчі відкрили господарі поля. На 23-й хвилині відзначився Вілліам Агада. Переломити хід матчу гостям вдалося вже у заключні хвилини. На 84-й хвилині Барібо зрівняв рахунок, а вже у компенсований час Абада забив переможний м’яч — 1:2.

Для молодого нападника це шостий м’яч у нинішньому сезоні.

Хапоель (Хайфа) — Маккабі (Петах-Тиква) — 1:2

Голи: Агада (23) — Барібо (84), Абада (90+1).

Маккабі (Петах-Тиква): Янко — Фельшер, Блоріан, Коен (Ганді, 78), Еліяху — Сакі (Джулані, 62), Бар, Аройо (Барібо, 46), Купер, Абада — Інбрум (Хадіда, 70).

Після 17-ти турів Маккабі Петах-Тиква посідає третє місце з 29 очками.