20-річний нападник голом долучився до перемоги Десни над македонцями

У контрольному матчі зустрічалися Десна та македонська Шкендія. Двобій завершився перемогою української команди — 3:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Іллі Шевцова

Десна впевнено обіграла Шкендію з Північної Македонії в контрольному поєдинку на зборі в Туреччині.

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Богдана Білошевського. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Ілля Шевцов.

У першому таймі Десна відзначилася двічі зусиллями Андрія Тотовицького і Філіпа Будківського. Після перерви третій м’яч команди Олександра Рябоконя забив молодий нападник Ілля Шевцов, який з’явився на полі на 70-й хвилині. Для забитого м’яча Шевцову знадобилася всього дві хвилини.