Дублери Дніпра-1 не забили пенальті й мінімально програли команді Першої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Дніпро-1 U-21 та ВПК-Агро. Матч завершився мінімальною перемогою представника Першої ліги — 1:0. Відзначимо, що 20-річний півзахисник дніпрян Максим Тяпкін не реалізував пенальті

Головний тренер ВПК-Агро Сергій Соловйов випустив 20-річного захисника Максима Агапова, орендованого у луганської Зорі. У  другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Дмитро Піддубний (теж належить Зорі).

Долю зустрічі вирішив забитий м’яч наприкінці першого тайму. Терехов краще за інших розібрався у штрафному після подачі кутового.

У перерві тренерський штаб спортклубівців провів чисельні заміни у складі, а на самому початку другого тайму дніпряни заробили пенальті, який було призначено за гру рукою, проте 20-річний хавбек Максим Тяпкін з 11-метрової позначки не зумів переграти голкіпера магдалинцівців.

Дніпро-1 U-21 — ВПК-Агро — 0:1

Гол: Терехов (38).

На 52-й хвилині Тяпкін не реалізував пенальті (воротар).

Дніпро-1: Макаровський — Сидоренко, Бацман, Хижняк, Кононов, Кравченко, Шинкаренко, Бутіч, Лебедєв, Віговський, Ховайко.

На заміну виходили: Хома, Волинець, Копил, Матвеєв, Нижник, Кіреєв, Гора, Жінчин, Сорока, Тяпкін.

ВПК-Агро: Бубенцов (Шеліхов, 46) — Палюх (Шаповалов, 46), Сидоренко (Піддубний, 46), Білий (Яременко, 46), Агапов (Сухар, 46), Коберідзе (Ляшенко, 46), Терехов (Вергун, 46), Тищенко (Червяков, 67), Красов (Єрмаченко, 46), Кіча (Ходаковський, 46), Будняк (Красов, 67).

Голеадор Квасниця: молодь Руха виграла два матчі на турецькому зборі (відео)