Суперник: Маккабі набирає потужної ходи, але все ще другий

У матчі 18-го туру ізраїлької Суперліги зустрічалися Хапоель (Беєр-Шева) та Маккабі з Тель-Авіва. Матч завершився мінімальною перемогою Маккабі — 1:0

У 18-му турі чемпіонату Ізраїля Маккабі (Тель-Авів) у гостях зустрічався з п’ятою командою турніру Хапоелем (Беер-Шева).

Тренерський штаб Маккабі з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Долю протистояння вирішив єдиний гол наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині швидка атака Маккабі завершилась влучним ударом Бен-Хаїма. 1:0 — жовті здобули третю вікторію поспіль.

Після 18 турів Маккабі посідає друге місце й досі відстає від лідера з Хайфи на 5 очок. Наступний матч у чемпіонаті Ізраїлю підопічні Патріка фон Ліувена проведуть у рідних стінах із Бней-Сахніном.

Хапоель (Беєр-Шева) — Маккабі (Тель-Авів) — 0:1

Гол: Бен-Хаїм (40).

Маккабі: Даніель — Саборіт, Тібі, Ернандес, Жеральдес — Голаса (Еіні, 86), Глазер (Рікан, 64), Перец, Бен-Хаїм (Хаім, 64), Шехтер (Пешіч, 64), Хозез (Блекмен, 90+3).

Ліга Європи: Шахтар заявив на Маккабі Трубіна, Бондаря і Мудрика за списком Б