20-річний півзахисник долучився до першої перемоги Руха на зборах (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Рух та казахстанський Кизилжар. Матч завершився перемогою львівської команди — 3:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного півзахисника Остапа Притули

Іван Федик довірив місце у стартовому складі: 20-річному півзахиснику Остапу Притулі та 20-річному нападнику Ростиславу Ляху. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Микола Кухаревич.

Початок поєдинку був за казахською командою. Номінальні гості вже у дебюті гри відкрили рахунок після подачі зі стандарту. Відновити паритет жовто-чорні зуміли під завісу першого тайму. Відзначився Остап Притула.

По перерві підопічні Івана Федика повністю контролювали хід протистояння. Це допомогло жовто-чорним у другому таймі відправити у ворота Кизилжару ще два м’ячі. Спершу подачу з кутового замкнув Мілош Стаменковіч, а згодом Ростислав Русин наважився на прямий удар зі стандарту. М’яч від голови казахського футболіста зрикошетив у ворота.

Рух — Кизилжар — 3:1

Голи Руха: Притула, Стаменковіч, Русин.

Рух (1-й тайм): Бандура — Зец, Сич, Ґліха, Гагун, Кухарук, Федорчук, Лях, Притула, Климчук, Кондраков.

Рух (2-й тайм): Мисак — Стаменковіч, Білий, Копина, Мисик, Мартинюк, Карасюк, Борячук, Русин, Бойчук, Кухаревич.

З ходу — два: 20-річний новачок Олімпіка феєрить у дебютному матчі (відео)