Лудогорець забив чемпіону України два голи за дві хвилини, Трубін не пропускав (відео)

У контрольному матчі на полях Туреччини зустрічалися донецький Шахтар та болгарський Лудогорець. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Вітао та 20-річного півзахисника Тете. По ходу першого тайму на полі з’явився 18-річний півзахисник Георгій Судаков.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний голкіпер Анатолій Трубін, 20-річний півзахисник Маркос Антоніо та 19-річний півзахисник Михайло Мудрик.

Поєдинок розпочався зі швидкого гола. На 5-й хвилині Манор Соломон після передачі Алана Патріка не без допомоги рикошету переграв голкіпера Лудогорця — 1:0. На початку другого тайму Шахтар активніше діяв і створив момент, коли Фернандо пробив вище воріт. Проте вже в наступній атаці підопічні Луїша Каштру рахунок подвоїли: Марлос розпочав контратаку, а Коноплянка увійшов до штрафного й бездоганним ударом поклав м’яча у нижній кут воріт Лудогорця — 2:0.

Мудрик атакує Лудогорець. Фото shakhtar.com.

Болгари відповіли двома голами: Сісіньо розрізним пасом вивів на побачення з Гриценком Ікоко, який переграв воротаря, й відразу ж Каулі рахунок зрівняв.

Шахтар — Лудогорець — 2:2

Голи: Соломон (5), Коноплянка (55) — Ікоко (58), Каулі (60).

Шахтар (1-й тайм): Пятов (Гриценко, 31) — Додо, Вітао, Хочолава, Матвієнко, Степаненко, Коваленко (Судаков, 31), Патрік, Тете, Соломон, Дентіньо.

Шахтар (2-й тайм): Гриценко (Трубін, 63) — Болбат, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон, Маркос, Марлос, Фернандо, Коноплянка (Мудрик, 70), Мораес.

Дуэль Заочный спор молодых футболистов Динамо и Шахтера закончился победой киевлянина