Гол 17-річного орендованого у Шахтаря хавбека не допоміг Маріуполю виграти спаринг (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Маріуполь та Слован. Поєдинок завершився перемогою Слована — 3:1. Відзначаємо забитий м’яч 17-річного півзахисника Маріуполя Олега Очеретька

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 19-річного захисника Олександра Драмбаєва, 17-річного півзахисника Олега Очеретька, 19-річного півзахисника Артема Бондаренка, 20-річного півзахисника Олексія Кащука та 19-річного нападника Данила Сікана.

У другому таймі на полі з’явилися: 20-річний захисник Назарій Муравський, 18-річний півзахисник Ельдар Кулієв, 20-річний півзахисник Ярослав Доброхотов.

Маріуполь першим з українських команд відкрив програму товариських поєдинків на зборах у Туреччині. Підопічні Остапа Маркевича  в Анталії провели спаринг з ліберецьким Слованом. Наставник азовців скористався можливістю перевірити якомога більше гравців і виставив на два тайми абсолютно різні склади.

Перша половина гри для українців виявилася провальною. Вже до 33-ї хвилини вони поступалися з рахунком 0:3. Однак перед самою перервою Олег Очеретько увірвався в штрафну суперника і класно пробив у ближній кут, скоротивши відставання маріупольців.

Атакує Олег Очеретько (№11). Фото fcmariupol.com.

У другому таймі гра була абсолютно рівною і команди більше відзначитися не змогли.

Маріуполь — Слован — 1:3

Голи: Очеретько (43) — Рондіч (3), Микула (30), Карафіат (33).

Маріуполь (1 тайм): Гальчук — Кірюханцев, Чоботенко, Биков, Драмбаєв, Чех (Петерман, 38), Очеретько, Бондаренко, Кащук, Мишньов, Сікан.

Маріуполь (2 тайм): Кудрик — Меліченко, Муравський, Сагуткін, Стасюк, Петерман, Кулієв, Доброхотов, Топалов, Горбунов, Кулаков.