19-річний нападник з Америки вписав своє ім’я в історію Бундесліги

У матчі 15-го туру Бундесліги зустрічалися Шальке та Хоффенхайм. Матч завершився перемогою господарів — 4:0. Відзначаємо хет-трик у виконанні 19-річного нападника Меттью Хоппе. Молодий футболіст став першим американським гравцем, який відзначився хет-триком у Бундеслізі

Тренерський штаб Шальке випустив: 20-річного захисника Озака Кабака та 19-річного нападника Меттью Хоппе. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний нападник Ахмед Кутуджу й 19-річний захисник Малік Тіау.

Тренерський штаб Хоффенхайма довірив місце у складі: 18-річному захиснику Мелайро Богарде й 18-річному нападнику Марку Йону.

Шальке-04 перервав свою безвиграшну серію в Бундеслізі розгромною перемогою над Хоффенхаймом з рахунком 4:0 в матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини. Якби Шальке  не виграв цей поєдинок, то повторив би антирекорд з 31 матчу без перемог в німецькій еліті, який належить берлінської Тасманії з сезону-1965/66.

Головним героєм став 19-річний Меттью Хоппе, який відзначився хет-триком, ставши першим американцем з таким досягненням в Бундеслізі. А всі три результативні передачі йому зробив Амін Аріта, який також зумів відзначитися в цій грі.

Шальке — Хоффенхайм — 4:0

Голи: Хоппе (42, 57, 63), Аріт (80).

Шальке: Ферманн — Кабак, Настасіч, Колашинац, Стамбулі, Беккер, Арит (Тіав, 88), Шопф (Раман, 68), Сердар, Хоппе (Кутуджу, 88), Ут (Оципка, 73).

Хоффенхайм: Бауманн — Пош, Богард, Фогт, Самассеку (Нуху, 61), Гачіновіч, Баумгартнер, Йон, Крамаріч, Бельфоділь (Адамян, 61), Бебу.

Шанс Шахтар забрав у Десни 20-річного хавбека і візьме його на збір до Туреччини

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)