Голи талантів Боруссії завадили Лейпцигу наздогнати лідера Бундесліги

У матчі 15-го туру Бундесліги зустрічалися Лейпциг та дортмундська Боруссія. Матч завершився перемогою Боруссії — 3:1. У її складі забивали двічі 20-річний нападник Ерлінг Голанд, а також 20-річний нападник Джейдон Санчо

Тренерський штаб Боруссії з перших хвилин випустив: 18-річнго нападника Джованні Рейну та 20-річних форвардів Ерлінга Голанда та Джейдона Санчо. У складі Лейпцига не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

Доля матчу була вирішена у другому таймі. Голанд організував перший гол в ворота РБ. Норвежець поборовся за м’яч на фланзі, зіграв в стінку з Ройсом і помчав до воріт Лейпцига. Простріл у штрафну, Ройс продовжив п’ятою, а на дальній стійці Санчо був сам.

Боруссія атакувала більше і забила ще два дуже красивих голи. Спочатку Голанд показав дивовижний дриблінг, Санчо розіграв трикутник з Джаном і Геррейро і виконав навіс на дальню стійку, дозволивши Голанду забити головою, а потім норвежець зробив дубль, замкнувши точний пас Ройса.

Лейпциг зміг провести один м’яч тільки в самому кінці гри — свій дебютний гол у Бундеслізі забив Серлот.

Лейпциг — Боруссія Д — 1:3

Голи: Серлот (90) — Санчо (55), Голанд (71, 84).

РБ Лейпциг: Гулачі — Хальстенберг, Упамекано, Орбан — Анхеліньо, Забітцер (Клостерманн, 61), Айдара (Хван, 71), Адамс — Форсберг (Серлот, 61), Ольмо — Поульсен (Самарджич, 88).

Боруссія Д: Бюркі — Геррейро, Хуммельс, Аканджі, Меньє — Ділейні (Загаду, 69), Вітцель (Джан, 30) — Рейна, Ройс (Брандт, 85), Санчо (Тіггес, 85) — Голанд.

Після 15-ти турів Боруссія посідає у таблиці четверте місце (28 очок), Лейпциг — другий (31), лідирує Баварія (33).

Шанс: Володимир Шаран перегляне на зборі трьох молодих футболістів

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)