19-річний нападник допоміг Арсеналу розгромно виграти

У матчі 17-го туру англійської Прем’єр-ліги зустрічалися Вест Бромвіч та Арсенал. Матч завершився розгромною перемогою канонірів — 4:0. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Букайо Сака

Тренерський штаб Вест Бромвіча з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Конора Галлахера. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Рекім Харпер.

У складі Арсенала на полі з’явилися: 20-річний півзахисник Еміл Сміт-Роу та 19-річний нападник Букайо Сака. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Джозеф Вілок.

Каноніри забили по два голи в кожному із таймів. У першій половині зустрічі забивали Тірні і Сака, після перерви дублем відзначився Ляказетт. Для 19-річного Сака це третій гол у 15-х матчах нинішнього сезону.

Вест Бромвіч Альбіон — Арсенал — 0:4

Голи: Тірні (23), Сака (28), Ляказетт (61, 64).

Вест Бромвіч: Джонстон — Ферлонг, Аджайє, О`Ші, Іванович (Бартлі, 66), Галлахер, Філліпс (Харпер, 81), Діангана (Остін 46), Сойерс,  Робінсон, Перейра.

Арсенал: Лено — Беллерін (Мейтленд-Найлс, 54), Тірні, Холдинг,  Марі, Сака, Себальос, Джака, Сміт-Роу, Ляказетт, Обамеянг.

Команда Мікеля Артети вийшла на 11-е місце в турнірній таблиці: Арсенал здобув третю перемогу поспіль. ВБА з вісьмома очками йде на 19-й позиції.

У наступному турі Арсенал 14 січня прийматиме Кристал Пелас. Вест Бромвіч Альбіон двома днями пізніше поміряється силами з Вулверхемптоном.

Не вгодили Динамо налякало легіонера штрафами: перемовини призупинилися

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)