Лунін починає новий рік на лаві: Реал упевнено перемагає (відео)

У матчі 17-го туру іспанської Прімери зустрічалися Реал та Сельта. Матч завершився перемогою мадридців — 2:0. 21-річний український голкіпер Андрій Лунін провів гру на лаві запасних

Зінедін Зідан з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Вінісіус Жуніор.

21-річний український голкіпер Андрій Лунін всю гру провів на лаві запасних. Відзначимо, що молодий українець не зіграв жодної хвилини за Реал у поточному сезоні: востаннє він грав на клубному рівні в офіційному матчі 20 липня минулого року (в оренді, за Ов’єдо).

Гравці Реала активно розпочали гру і на 6-й хвилині відкрили рахунок. Асенсіо навісив, а Лукас Васкес головою відправив м’яча у сітку — 1:0.

На 54-й хвилині відзначився вже сам Асенсіо — 2:0. У підсумку, гра завершилася впевненою перемогою господарів.

Реал — Сельта — 2:0

Голи: Васкес (6), Асенсіо (54).

Реал: Куртуа — Карвахаль (Вінісіус, 84), Варан, Начо, Менді — Модріч (Едегор, 85), Каземіро, Кроос (Вальверде, 85) — Васкес, Бензема (Діас, 90), Асенсіо (Азар, 74).

Наши за границей Бронза Аусси, прорыв Таловерова, шанс Мейхера: успехи молодых украинских футболистов за границей

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)