Байдал не наздогнав Ваната: Маріуполь розгромив Олімпік, кращий снайпер не забив з пенальті (відео)

Сьогодні було зіграно перенесений матч 9-го туру чемпіонату U-21. Олімпік на Княжій Арені у Щасливому приймав Маріуполь, і розгромно поступився. Цікаво, що усі п’ять голів у переможців забивали різні футболісти

Молодіжна команда Маріуполя провела заключний поєдинок першої частини чемпіонату U-21 (у Олімпіка ще гра із Зорею у запасі). У Щасливому, що під Києвом, азовці розібралися із Олімпіком, хоча у першому таймі забили лише один гол. Могли й більше, але кращий бомбардир команди Байдал, забивши з гри, не зміг зробити дубль: його удар з пенальті взяв кіпер Олімпіка Максим Косенко.

У другому ж таймі донеччани також пропустили на початку, та до 76-ї хвилини розгромом і не пахло. Й лише наступні провальні 9 хвилин призвели до фіаско.

Завдяки цій перемозі Маріуполь із середини таблиці вискочив аж на п’яте місце, посунувши Колос. А ось Байдал так і не зумів наздогнати динамівця Владислава Ваната у бомбардирських перегонах. У Антона наразі 10 голів, у Ваната — 11, лідирує Богдан В’юнник із Шахтаря — 13.

Олімпік U-21 — Маріуполь U-21 — 1:5

Голи: Антон Щербатюк (86) — Антон Байдал (2), Олександр Кожевніков (50), Кирило Романюк (76), Ярослав Доброхотов (81), Мирослав Трофимюк (85).

На 37-й хвилині Антон Байдал не реалізував пенальті (воротар).

Олімпік U-21: Косенко — Грецайчук, Гусін, Жихарь, Касабуцький, Король, Кочубинський (Новіков, 89), Мазур, Митюк, Осадчук (Щербатюк, 73), Бокий (Шут, 43).

Тренер: Владислав Бурлака.

Маріуполь U-21: Поспєлов — Співак, К. Романюк, Шушко, Поталов (Ухань, 81), Кулієв (Кошкош, 76), Доброхотов, Байдал (Козицький, 85), Кожевніков, Літюк (Плакса, 80), Трофимюк.

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-21 Десна у більшості взяла нічию, програючи на 82-й хвилині 0:2 (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (24%, 86 голосов)