Юрченко забив і вилучився: Зоря у меншості вибиває із Кубка Десну

У матчі 1/16 Кубка України зустрічалися Десна та Зоря. Гра пройшла у Києві, на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Відзначаємо появу у складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився мінімальною перемогою Зорі — 1:0

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив 21-річного захисника Юхима Коноплю. У запасі залишився 19-річний півзахисник Михайло Мудрик.

Віктор Скрипник довірив місце у складі 19-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишилися: 20-річний півзахисник Дмитро Піддубний і 22-річний нападник Максим Луньов.

Гості активно розпочали гру. На 3-й хвилині небезпечно пробивав Громов, але м’яч пролетів повз ворота. На 15-й хвилині Імереков збив Гладкого і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Юрченко — 0:1. Підопічні Скрипника організовано захищалися, не даючи сіверянам вільних зон для швидких атак. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Зорі.

На 54-й хвилині попередження отримав Конопля. На 58-й хвилині після перегляду VAR арбітр вилучив Юрченка. У гостей залишалося більш ніж півгодини для того, щоб зрівняти рахунок. Проте, команда Рябоконя не створила жодного моменту. На 82-й хвилині у гру увійшов Луньов.  Наприкінці зустрічі за другу жовту арбітр вилучив Гуцуляка. У підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою Зорі.

Десна — Зоря — 0:1

Гол: Юрченко (16, пенальті).

Вилучення: Гуцуляк (89) — Юрченко (58).

Десна: Паст — Тамм (Арвеладзе, 73), Огіря, Домбровський (Гуцуляк, 74), Калітвінцев, Картушов (Дегтярьов, 84), Гітченко, Мостовий (Хльобас, 72), Конопля, Будківський, Імереков.

Зоря: Шевченко — Фаворов, Іванісеня, Абу Ханна, Циганікс, Юрченко, Кочергін, Сайядманеш (Луньов, 82), Гладкий (Перовіч, 90+4), Кабаєв, Громов.