Десна U-21 у більшості взяла нічию, програючи на 82-й хвилині 0:2 (відео)

Суботню програму 13-го туру чемпіонату U-21 відкривав поєдинок середняків: Десна приймала Маріуполь, від якого відставала на чотири очка. 80 хвилин гості вигравали 2:0, та чернігівці вклалися у десять хвилин і вирвали нічию

Молодіжна команда Десни вкотре підтвердила, що справедливо вважається одним із найнепередбачуваніших колективів турніру. Господарі традиційно легко пропустили, за 10 хвилин той-таки Байдал мав змогу подвоїти рахунок і забити свій 10-й гол у чемпіонаті, та запулив з пенальті не туди (заробив його Літюк, якого збив Бабор).

Утім, у другому таймі Кожевніков, що вже дебютував в УПЛ, показав партнеру, як правильно бити «з точки», і гості, певне, відчули у кишенях три очка. Усі, окрім Андрія Панченка: йому навіщось знадобилося підкосити у центрі поля Ветоху, друга жовта й 17-річний парубок пішов до роздягальні (з якої увійшов у гру в перерві матчу).

Чернігівці довго не розкачувалися і Давиденко відразу ж влучив у ворота з гострого кута. А вже у доданий час після кутового Десна забила вдруге: на той момент азовці грали удев’ятьох, бо медичну допомогу за межами поля надавали Співаку.

Десна U-21 — Маріуполь U-21 — 2:2

Голи: Даніїл Давиденко (82), Андрій Слотюк (90+1) — Антон Байдал (13), Олександр Кожевніков (69, пенальті).

На 25-й хвилині Антон Байдал не реалізував пенальті (повз ворота).

Вилучення: Андрій Панченко (80).

Десна U-21: Сидоренко — Рассоха, Слотюк, Ветоха, Остапенко, Заворотний, Самойленко (Сербін, 77), Бабор (Мироніч, 90), Белич, Чайка, Бакун (Давиденко, 46).

Тренер: Олександр Дацюк.

Маріуполь U-21: Кравцов — Співак, К. Романюк, Шушко, Ухань, Кошкош, Маслов (Панченко, 46), Байдал, Кожевніков (Поталов, 89), Літюк (Плакса, 46), Біблик (Козицький, 68).

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-21: Динамо може піти на канікули із 6-очковим відривом від Шахтаря

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)