Юний іранський легіонер зіграв свій найкращий матч за Зорю

19-річний іранський нападник Зорі Алляхяр Саядманеш став одним із найкращих гравців матчу 5-го туру Ліги Європи Зоря — Лестер (1:0). Нагадаємо, що молодий нападник вийшов на заміну на 81-й хвилині і встиг забити переможний м’яч

В рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи луганська Зоря вдома перемогла англійський Лестер (1:0).

Авторитетний портал WhoScored за традицією підбив підсумки виступів команд, виставивши футболістам оцінки за гру.

Найкращим у складі Зорі став захисник Денис Фаворов. Його старання оцінили в 7,7. Друга оцінка у воротаря Ніколи Васіля — 7,5. Автор забитого м’яча 19-річний нападник Аллахьяр отримав бал 7,2. Найгіршим став Михайло Перович, який вийшов на поле за кілька хвилин до фінального свистка — 6,0.

Щойно Саядманеш (№98) засмутив англійців. Фото фейсбук Зорі.

У Лестера найкращим став форвард Дженгіз Ундер — 6,9, а найгіршу оцінку отримав Крістіан Фукс — 6,0.

Даешь молодежь! Илья Забарный — самый продуктивный молодой футболист Премьер-лиги в ноябре