Чемпіон світу в запасі: ДАК 1904 на виїзді подужав Спартак, Безкоровайний знову не грав (відео)

У матчі 15-го туру словацької Суперліги зустрічалися Спартак (Трнава) та ДАК 1904. Матч завершився перемогою ДАК 1904 — 2:0. Звертаємо увагу на те, що 21-річний український легіонер переможців Данило Безкоровайний всю гру просидів на лаві запасних

Тренерський штаб Спартака з перших хвилин випустив: 19-річного захисника Маріо Міхала, 17-річного захисника Себастьяна Косу, 19-річного нападника Саймона Кабраля. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний півзахисник Станіслав Олейнік, 19-річний півзахисник Баміделе Юсуф, 19-річний півзахисник Семюель Беновіч.

У складі ДАК 1904 на полі з’явилися: 21-річний півзахисник Андрас Шафер, 18-річний півзахисник Себастьян Небила та 21-річний нападник Марко Дівкович. У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний півзахисник Нджіє, 20-річний нападник Зуберу.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. Спочатку на 56-й хвилині Рамірес відкрив рахунок у матчі. Через чотири хвилини Ніколаеску закірпив перевагу ДАК 1904. Матч завершився впевненою перемогою гостей.

Молодий український захисник Данило Безкоровайний всю гру просидів на лаві запасних. Взагалі, в останніх двох матчах Безкоровайний не має ігрової практики. Восени 2020 року Данило зіграв всього два повних поєдинки за ДАК 1904 у чемпіонаті Словаччини. Ще у двох матчах Безкоровайний відіграв 54 хвилини. Також українець зіграв 63 хвилини у Лізі Європи.

Спартак Трнава — ДАК 1904 — 0:2

Голи: Рамірес (56), Ніколаеску (60).

Спартак Трнава: Русов — Турня, Пачінда (Олейник, 83), Гріч, Міхал, Яо, Коса (Колесар, 71), Міковіч, Власко (Юсуф, 55), Саймон (Беновіч, 83), Саввідіс.

ДАК 1904: Єдлічка — Блекмен (Зомер, 90+2), Баліч (Нджіє, 90+2), Рамірес (Зуберу, 85), Кальмар, Мюллер, Кружляк, Шафер, Дівковіч (Анзуана, 85), Девіс, Небила (Ніколаеску, 46).

Після 14 зіграних матчів ДАК 1904 посідає друге місце, а Спартак Трнава після 15-ти матчів — шостий.

Наші за кордоном Чемпіон світу Мусолітін: про батька-футболіста, УПЛ, Валмієру і перехід до Лехії