Німецька машина переїхала молодий захист збірної України

У матчі 5-го туру Ліги націй у групі А4 зустрічалися збірні Німеччини та України. Гра проходила у Лейпцігу, на РБ Арені. Відзначаємо появу у складі збірної України двох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Німеччини — 3:1

Йоагім Льов не включив у заявку на гру жодного футболіста з реєстру Золотого Таланту.

Андрій Шевченко з перших хвилин випустив 18-річного захисника Іллю Забарного та 21-річного захисника Юхима Коноплю. Для Юхима це перший офіційний матч за збірну.

У запасі залишилися: 21-річний воротар Андрій Лунін, 22-річний захисник Євген Чеберко та 21-річний захисник Валерій Бондар.

Вже на 3-й хвилині перший небезпечний момент створили господарі. З вигідної позиції Горецка пробив вище воріт. Підопічні Льова потужно розпочали гру. Проте, відкрили рахунок у матчі українці. Після асисту Зубкова Яремчук влучає у дев’ятку — 0:1. Перший удар і відразу гол.

На 23-й хвилині Горецка перехопив м’яча у Зінченка, Сане на швидкості обіграв Матвієнка і відправив м’яча у сітку — 1:1. На 26-й хвилині удар Горецки у стрибку відбив Пятов. Непогані декілька контратак провели українці, але не вистачило завершального пасу. На 33-й хвилині Кох закинув м’яча у штрафну, Горецка віддав на Вернера, який заніс м’яча у порожні ворота — 2:1. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Німеччини.

На 52-й хвилині м’яч після удару Зінченка з рикошетом влучив у стійку. На 57-й хвилині блискуче зіграв Забарний, який в останній момент заблокував удар Сане.  За декілька хвилин німці провели низку гострих атак, але господарів підвела реалізація. На 64-й хвилині після прострілу Гінтера відзначився Вернер — 3:1. Активність команди Льова принесла свої плоди. На 75-й хвилині м’яч після хорошо обвідного удару Марлоса влучив у стійку. На 82-й хвилині з рикошетом від Рюдігера м’яч влучає у стійку. Втретє німців рятує каркас воріт.

У підсумку, гра завершилася перемогою Німеччини. У Німеччини тепер дев’ять очок після п’яти матчів, в України — шість.

Німеччина — Україна — 3:1

Голи: Сане (23), Вернер (33, 64) — Яремчук (12).

Німеччина (5-4-1): Нойєр — Зюле, Кох, Рюдігер, Гінтер, Макс — Горецка, Гюндоган, Гнабрі, Сане (Вальдшмідт, 86) — Вернер (Брандт, 76).

Україна (4-3-3): Пятов — Соболь, Матвієнко, Забарний, Конопля — Зінченко (Харатін, 86), Степаненко (Макаренко,69), Малиновський — Зубков (Михайличенко, 74), Яремчук (Мораес, 75), Марлос.

Молодь б’є! Форвард Руха Кухаревич двома голами відповів на можливість замінити чемпіона світу у збірній України (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (19%, 63 голосов)
  • Виктор Корниенко (Шахтер) (16%, 51 голосов)