Динамо U-15 завдяки дублям Осипенка й Пономаренка гне Метал і стає лідером групи (відео)

У перенесеному матчі 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження) зустрілися Динамо та УФК-Метал. Матч завершився впевненою перемогою киян — 4:2. Відзначаємо дублі у виконанні киян Кирила Осипенка та Матвія Пономаренка

У Харкові відбувся перенесений матч 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-15, у якому зустрілися УФК-Метал і Динамо.

В очному поєдинку суперники вирішували, хто з них завершить осінню частину сезону на першому місці в турнірній таблиці.

До умов швидше адаптувалися господарі поля, які розпочали зустріч активніше і більше контролювали м’яч у стартові хвилини. На 14-й хвилині харків’яни відкрили рахунок, коли на простріл із правого флангу встиг Кирило Дегтяр, з лінії воротарського переправив м’яч до сітки.

Але вже за чотири хвилини рахунок зрівнявся. Біло-сині відзначилися у швидкій атаці. Класний сольний прохід вдався Матвію Пономаренку, який завершив свій рейд потужним ударом із гострого кута.

На 32-й хвилині після прострілу з правого флангу м’яч ледь не залетів у ворота, проте від голкіпера відскочив до Пономаренка, який добив м’яч у сітку, перегравши воротаря, й оформив дубль — 1:2.

Черговий гол новоспеченого лідера групи. Фото fcdynamo.kiev.ua.

На останній хвилині тайму харків’яни отримали шанс зрівняти рахунок. Арбітр призначив пенальті у ворота Динамо. 11-метровий реалізував найкращий бомбардир групи, центрфорвард харків’ян Єгор Красніков (8 голів у дев’яти матчах).

На 52-й хвилині автором третього м’яча став Осипенко, який добив м’яча до сітки після того, як ворота харків’ян розстрілював Пашко. А в компенсований час джокер киян Осипенко забив вдруге. Він перехопив невдалий пас голкіпера Метала і відправив м’яч йому за комірець.

УФК-Метал U-15 — Динамо U-15 — 2:4

Голи: Дегтяр (14), Красніков (35+1, пенальті) — Пономаренко (18, 32), Осипенко (56, 70+2).

УФК-Метал U-15: Ворохов — Бондаренко, Приходько, Вернатус, Цвіренко, Синчук, Влага (Горенко, 57), Романцов (Оріховський, 50), Дегтяр, Кайдалов, Красніков.

Динамо U-15: Микитенко — Галич, Захарченко, Нестеренко, Кузьменко, Кусий, Іщенко (Хмельовський, 57), Пашко (Чубов, 70+2), Шевченко (Осипенко, 46), Калин (Лобко, 64), Пономаренко.

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-15) Школа Карпат сильніша за академію, Суркіс відбиває пенальті й рятує Динамо від поразки

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)