Школа Карпат сильніша за академію, Суркіс відбиває пенальті й рятує Динамо U-15 від поразки

Відбулися матчі 10-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження). Справжньою окрасою туру стало протистояння УФК-Карпати та ДЮСШ Карпати. Матч завершився перемогою Карпат — 4:3. Звертаємо увагу на гру голкіпера Динамо В’ячеслава Суркіса, який відбив пенальті у матчі з ДВУФК і врятував свою команду від поразки

Група 1

Всі три матчі туру у першій групі завершилися нічиїми. У найбільш цікавому та результативному протистоянні ВОДЮСШ та Прем’єр-Нива закінчили свою дуель з рахунком — 2:2.

Третя команди групи ОК ім. І. Піддубного досить несподівано не змогла переграти Зміну-Оболонь — 1:1.

У ще одному двобої Атлет та ДЮСШ-26 м’ячів не забивали.

Група 2

У центральному матчі групи Шахтар та УФК-Метал розійшлися миром — 1:1. За Метал забив Красніков з пенальті, а за Шахтар — Будко (також з 11-метрового).

Таким чином, харків’яни утримують відрив в один заліковий пункт від гірників.

У грі Динамо та ДВУФК м’ячів не забивали. Підопічні Олексія Дроценка і Павла Чередніченка зі старту поєдинку заволоділи ініціативою, не дозволяючи суперникові практично нічого. Самі ж методично накочували одну за одною атаки на ворота господарів. Проте, реалізація підвела. Найреальніші моменти  були у Калина, який завдяки дриблінгу вийшов один на один з воротарем, обіграв його, але захисник в останній момент вибив м’яча, що летів вже у порожні ворота, а також в Осипенка, який пробив зі штрафного з 20 метрів поруч зі штангою.

Як це не парадоксально, та незабаром після перерви ближче до того, щоб відкрити рахунок, були господарі.

Арбітр призначив пенальті у ворота біло-синіх, але Суркіс у блискучому стрибку парирував удар з 11-метрової позначки. У підсумку, матч так і завершився нульовою нічиєю.

В’ячеслав Суркіс. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Цей момент прокоментував герой матчу В’ячеслав Суркіс: “Чесно кажучи, пенальті там не було. Я дивився, як наш захисник відбирає м’яча, а суперник просто впав. Спочатку головний арбітр сказав продовжувати грати, але потім, після втручання асистента, усе ж призначив пенальті. Щойно арбітр прийняв рішення, я відразу відчув упевненість, що можу відбити удар з точки. Прочитав гравця, що бив, плюс наші нападники підказали мені, у який кут буде удар. У підсумку підказали правильно, а я просто зробив свою роботу і відбив — тобто, зробив те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях.

— А звідки нападники знали, куди буде пробивати суперник?

— Вони ж нападники (посміхається). Напевно, їм видніше, куди битиме суперник, може, з іншого ракурсу інший огляд.

— У моменті з відбитим пенальті в тобі, напевно, ще грало почуття справедливості…

— Звісно. Відразу ж відчув, що все стало на свої місця, оскільки пенальті не було. Рахунок залишився незмінним. Гадаю, якби господарі повели, стало б важче, оскільки вони сіли б глибоко в оборону і було б складно підібратися до їхніх воріт.

У ще одному матчі групи Чорноморець на виїзді переграв ДЮСШ-15 — 2:1. Кияни поки що так і не здобули жодного залікового пункту.

Тур 10

07.11.2020

ДЮСШ-15 Київ — Чорноморець (Одеса) — 1:2

ДВУФК (Дніпро) — Динамо (Київ) — 0:0

Шахтар (Донецьк) — УФК-Метал (Харків) — 1:1 (1 тайм, 2 тайм)

Група 3

ДЮСШ-11 Чорноморець не залишила шансів останній команді групи Миколаєву — 5:0. Завдяки цій перемозі одесити зрівнялися за набраними заліковими пунктами з Маріуполем. Азовці у цьому турі також з найкращого боку проявили себе, розгромивши ДЮСШ Металург — 5:1.

У ще одному матчі лідер групи ДАФ Дніпро у непростій зустрічі мінімально переграв Інтер — 1:0. Для ДАФ Дніпро це восьма у сезоні перемога.

Тур 10

07.11.2020

Інтер (Дніпро) — ДАФ Дніпро — 0:1

Маріуполь — Металург (Запоріжжя) — 5:1 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв — 5:0 (1 тайм, 2 тайм)

Група 4

4-го листопада стартував 10-й туру у західній зоні. Продовжують свою впевнену ходу гравці ДЮСШ Карпати, які здобули вже восьму перемогу. Матч проти УФК-Карпат був дійсно захоплюючим і завершився з рахунком 4:3.

Команди розіграли справжній трилер, який завершився на користь вихованців Романа Деркача та Руслана Маланія. Першими відкрили рахунок господарі. Проте з пенальті Король вирівняв рівновагу. Згодом Коваль зробив рахунок 2:1 на користь школярів. Але ще до перерви академіки зрівняли, тож, за рахунку 2:2 команди й пішли на перерву.

У другій 35-хвилинці Любомир Кузик знову виводить Карпати вперед. Господарям через кілька хвилин вдається знову вирівняти становище. Проте останнє слово все ж було за вихованцями ДЮСШ Карпати, коли відзначився Мікляш. Таким чином, школярі Карпат закінчують цьогорічну осінь в якості беззаперечних лідерів своєї групи і з хорошим настроєм готуватимуться до весняної частини сезону.

У двох інших матчах групи були зафіксовані нічиї. МФА та ВІК-Волинь завершили свій матч з рахунком 1:1.

З таким же результатом закінчии двобій Львів та Волинь. За львів’ян забив Лехів, а у складі Волині — Літвіненко.