Еліт-ліга ДЮФЛУ: Динамо U-17 не залишає шансів УФК-Метал на Динамо-Арені

У перенесеному матчі 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження) зустрілися УФК-Метал та Динамо. Матч завершився перемогою киян — 4:2

У Харкові, на Динамо-Арені, розташованій на території ХНУВС, відбувся перенесений матч 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ, у якому Динамо зустрілося з місцевим УФК-Металом.

На 11-й хвилині Юліан Білоусов зіграв у стінку з партнером по команді, після чого увірвався до штрафної суперника лівим флангом і лівою ногою увігнав м’яча у ближню дев’ятку. У середині тайму харків’яни змогли відсунути гру від своїх воріт і зрівняли рахунок. Після прострілу з лівого флангу Ісаченко зіграв на виході, м’яч відскочив до суперника, та під його удар підставився захисник. Але повторний постріл Микити Мєха виявився влучним — 1:1. На 32-й хвилині Фаридун Давлатов влучним ударом головою замкнув на дальній стійці навіс із кутового з лівого флангу. А за кілька хвилин Юліан Білоусов накрутив кількох суперників на лівому фланзі, увірвався до штрафної харків’ян і відкотив м’яча на Владислава Приходька, який з розвороту відправив його у дальній кут — 1:3.

Динамо на Динамо-Арені забило вдвічі більше за господарів. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Ледь розпочався другий тайм, як біло-сині забили знову. Цього разу філігранний удар вдався Владиславу Ганжолі, який з лінії штрафної відправив м’яча від стійки в нижній кут.

За кілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота Динамо. Андрій Кравчук переграв ударом з 11 метрів Ісаченка, після чого харків’яни намагалися відігратися. Але не змогли…

УФК-Метал U-17 — Динамо U-17 — 2:4

Голи: Мєх (26), Кравчук (51, пенальті) — Білоусов (12), Давлатов (32), Приходько (37), Ганжола (49).

УФК-Метал U-17: Блаженко — Хотяшов (Борисенко, 69), Рустамов, Сахно, Кравчук, Дудник, Мєх, Смирнов (Лебединський, 81), Шапкін, Мельник (Крутько, 71), Дехнич (Мартиненко, 88).

Динамо U-17: Ісаченко — Анікєєв (Канаєв), Вовковицький, Філатов, Ромасюк (Сізонюк, 57), Михайлів Ганжола, Кілєвий (Янчишин), Давлатов, Приходько (Пастух, 58), Білоусов (Уваров, 66).

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Динамо знову не виграло у ДВУФК, Карпати віддали перше місце мукачівцям

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)