Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Динамо знову не виграло у ДВУФК, Карпати віддали перше місце мукачівцям

Відбулися матчі 10-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). Відзначаємо дебютні у сезоні перемоги Інтера та ДЮСШ-15. Звертаємо увагу на гру Долбнєва з ДВУФК, який своїми м’ячами приніс перемогу ДВУФК у грі з Динамо — 2:1. У західній групі відбувся надзвичайно результативний та цікавий матч: Львів та Волинь зіграли внічию — 3:3

Група 1

Друга команда групи ОК ім. І.Піддубного у непростому матчі мінімально переграла Зміну-Оболонь — 1:0.

У вінницькому дербі впевнену перемогу здобула Прем’єр-Нива. Саме вона зараз і очолює групу.

Остання гра у турі між Атлетом і ДЮСШ-26 пройде 18-го листопада.

Група 2

У найбільш інтригуючому матчі туру свою шосту у сезоні перемогу здобули гравці ДВУФК, які мінімально переграли Динамо — 2:1. Розпочався матч для підопічних Юрія Дмитруліна і Віктора Мороза не дуже вдало. Уже на 5-й хвилині господарі вийшли вперед: після прострілу з лівого флангу Долбнєв з першого удару влучив у стійку, але швидко зорієнтувався і добив м’яча у ворота — 1:0.

Перед самою перервою біло-сині все ж зрівняли рахунок. Після навісу з кутового Бенедюк краще за всіх зорієнтувався у штрафному і головою переправив м’яч точно в кут — 1:1.

Другий тайм почався для киян аналогічно першому — з пропущеного м’яча. Після подачі з кутового арбітр угледів порушення правил з боку захисника Динамо і призначив пенальті, а Долбнєв упевнено реалізував 11-метровий, оформивши дубль у матчі. Ключовий же епізод стався на першій компенсованій хвилині. Після подачі до штрафного господарів м’яч заметушився, і Пастух із близької відстані переправив його у ворота. Арбітр спочатку зарахував гол, але після консультації з асистентом відмінив взяття воріт, зафіксувавши гру рукою в одного з динамівців. У підсумку, ДВУФК здобуває надзвичайно важливу перемогу. Нагадаємо, що матч першого кола між цими командами завершився унічию 1:1.

Донецький Шахтар скористався осічкою киян і вийшов на друге місце. Гірники вдома мінімально переграли УФК-Металл — 1:0. Переможний м’яч забив Деркач.

Фото фейсбук УФК-Метал.

У ще одному матчі групи ДЮСШ-15 здобула свою першу у сезоні перемогу. Кияни впевнено переграли одеський Чорноморець — 2:0.

Тур 10

07.11.2020

ДЮСШ-15 Київ — Чорноморець (Одеса) — 2:0

ДВУФК (Дніпро) — Динамо (Київ) — 2:1

Шахтар (Донецьк) — УФК-Металл (Харків) — 1:0 (1 тайм, 2 тайм)

Група 3

ДЮСШ-11 Чорноморець не залишила шансів останній команді групи Миколаєву — 5:0. Ця перемога дозволила одеситам вийти на перше місце. Звертаємо увагу на результативність Даниїла Лискова, який за дев’ять матчів встиг забити 12 м’ячів.

У цікавому та напруженому матчі другої та третьої команд групи була зафіксована результативна нічия: Маріуполь та Металург завершили гру з рахунком 1:1. Відзначаємо, що запорожці вже на сім очок випереджають маріупольців.

У ще одному матчі Інтер досить несподівано переграв ДАФ Дніпро — 2:1. Для Інтера це дебютна у сезоні перемога.

Тур 10

07.11.2020

Інтер (Дніпро) — ДАФ Дніпро — 2:1

Маріуполь — Металург (Запоріжжя) — 1:1 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв — 5:0 (відео)

Група 4

Відкрилася програма 10-го туру ще 4-го листопада грою у Львові, де УФК-Карпати та ДЮСШ Карпати зіграли внічию — 1:1. Господарям поля вдалося провести швидкий гол, коли вже на 4-й хвилині відзначився гравець УФК-Карпати. Цей гол трохи вибив з колії лідера групи, проте вже в другій половині першого тайму вихованці ДЮСШ Карпати заволоділи ініціативою повністю й контролювали хід подій.

Проте відігралися школярі Карпат вже у другому таймі. На 54-й хвилині гостям вдалася комбінаційна атака, під час якої Добрянський покотив м’яча під удар Согору. Воротар академіків зумів парирувати цей удар, проте першим на добиванні був Михальчук, який і встановив остаточний рахунок зустрічі — 1:1.

Сьому у сезоні перемогу здобули гравці МФА. Колектив із Мукачевого не залишив шансів ВІК-Волині — 3:0. Завдяки цій перемозі МФА вийшла на перше місце у західній групі.

У ще одному матчі групи Львів та Волинь порадували результативністю. Матч завершився із рахунком 3:3. Гості активно розпочали гру і на 2-й хвилині Шевчук відкрив рахунок у матчі. Через шість хвилин львів’яни зрівняли, відзначився Цебрівський. На 20-й хвилині все той же Шевчук вивів Волинь уперед — 1:2. Проте, святкували лучани не довго, адже через дві хвилини Кущ-Василишин зрівняв рахунок. На 26-й хвилині Кузняк втретє вивів Волинь уперед, але втримати перевагу гості так і не змогли. На 35-й хвилині свій другий м’яч у матчі забив Цебрівський — 3:3.

Відзначаємо, що на 43-й хвилині було вилучено Янко зі Львова та Кіпруху з Волині.

6 ВІК-Волинь (В.-Волинський) (306) 10 2 0 8 5:25 6 0.0000

Вища ліга ДЮФЛУ (U-17) Гірник здобуває восьму перемогу, СДЮСШОР Прикарпаття втрачає перші очки

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)