Гол 16-річного нападника не врятував Маріуполь U-19 від розгрому у матчі з Динамо (відео)

У перенесеному матчі 12-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Маріуполь та Динамо. Гра проходила на НТБ Маріуполь і завершилася перемогою Динамо — 4:1. За киян забивали: 18-річний захисник Даніл Скорко, 18-річний півзахисник Юрій Тлумак, 17-річний півзахисник Олександр Яцик та 17-річний нападник Кіріл Попов. У складі Маріуполя відзначився 16-річний нападник Владислав Балакай

До п’ятої команди чемпіонату завітав лідер — Динамо. Кияни підходили до матчу на фоні поразки у минулому турі від донецького Шахтаря — 0:1, тож гостей у цьому матчі влаштовувала виключно перемога. Підопічні Костюка на 4-й хвилині і відкрили рахунок: Тлумак навісив зі штрафного і м’яч оминувши усіх футболістів залетів у ворота — 0:1. Очевидна помилка голкіпера Маріуполя.

На 22-й хвилині азовці зрівняли: Кулієв закинув м’яча у штрафну, Балакай виграв боротьбу у захисників і пробив повз голкіпера — 1:1. На 37-й хвилині кияни знову вийшли уперед. Потужного удару з лінії штрафного завдав Яцик — 1:2.

Капітан динамівців Яцик грав результативно в атаці, й жорстко в обороні. Фото fcmariupol.com

У другому таймі динамівці впевнено грали за рахунком. На 79-й хвилині господарі залишилися у меншості. Другу жовту отримав капітан Маріуполя Ілля Ухань. На 83-й хвилині після подачі з кутового Кіріл Попов збільшує перевагу Динамо — 3:1. У компенсований час крапку у матчі поставив Даніл Скорко — 4:1.

Маріуполь U-19 — Динамо U-19 — 1:4

Голи: Владислав Балакай (21) — Юрій Тлумак (4), Олександр Яцик (37), Кіріл Попов (84), Даніл Скорко (90+1).

Вилучення: Ілля Ухань (79).

Маріуполь U-19: Костюченко — Саєнко, Фурсенко, Поталов, Ухань, Панченко, Плакса, Кулієв (Сименко, 63), Козицький, Дмитрієв, Балакай (Цимбаленко, 71).

Тренер: Грибанов Сергій.

Динамо U-19: Ігнатенко — Скорко, Боль, Дячук, Малиш, Тлумак, Волошин (Михайлів, 90), Скрипник (Вуанту, 80), Яцик, Мащенко (Бенедюк, 80), Ванат (Попов, 63).

Тренер: Костюк Ігор.

Після 10-ти зіграних матчів у Динамо 22 очка, а у Маріуполя після восьми матчів — 13.

Прицельно Карабин выстрелил: с голом и пасом 17-летнего форварда Рух U-19 разгромил лидера (видео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)