Молодь Олімпіка не виправдала сподівань: команду Климовського вибив з Кубка клуб Першої ліги (відео)

У матчі 1/16 фіналу Кубка України зустрічалися Олімпік та ВПК-Агро. Матч завершився перемогою представника Першої ліги — 1:0. Відзначаємо появу у складі Олімпіка чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланту

Ігор Климовський довірив місце у старті 21-річному захиснику Ісс’яру Драме, 21-річному півзахиснику Андрію Кравчуку, 22-річному півзахиснику Беніто та 20-річному нападнику Каргбо.

У складі ВПК-Агро відзначаємо появу 22-річного півзахисника Івана Тищенка.

Погана якість газону змушувало команди більше грати довгими передачами. Лише на 21-й хвилині гри гості завдали першого удару в площину воріт ВПК: Кравчук увійшов в штрафну по лівому флангу і з гострого кута перевірив пильність Бубенцова. Голкіпер спокійно перевів м’яча на кутовий. Найнебезпечніший на дві команди момент в першому таймі створили представники Першої ліги: після подачі кутового і удару від форварда зелених свою команду спочатку врятував Альімі, а коли вже і він був безсилий зреагувати на добивання, за Олімпік зіграла стійка.

Не встигла стартувати друга половина зустрічі, як господарі отримали право на пенальті. Красів прокинув м’яч повз воротаря і красиво впав на газон. Бетім прибрав руки і начебто не зачепив форварда, але Деревінський вказав на точку.

Капітан ВПК Сидоренко спокійно розвів Альімі і м’яч по різних кутах. Аграрії повели в рахунку на 47-й хвилині гри. У підсумку, цей м’яч став єдиним у матчі. Представник Першої ліги крокує далі в Кубку України.

ВПК-Агро — Олімпік — 1:0

Гол: Сидоренко (47, пенальті).

ВПК-Агро: Бубенцов — Мілесін, Сидоренко, Логінов, Передистий, Васильєв, Тищенко, Шмигельський, Будняк, Удод, Красов

Олімпік: Альімі — Цимбалюк, Драме, Аблітаров, Бабенко, Завійський, Кравчук (Шахаб 70), Пасіч (Політило 45), Чогадзе, Беніто, Каргбо.

Кубок Украины: Мариуполь и Днепр-1 поставили на молодых футболистов и до сих пор не пожалели

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (19%, 63 голосов)
  • Виктор Корниенко (Шахтер) (16%, 51 голосов)