Шахтар U-19 з голом 16-річного хавбека Лосенка перемагає Динамо і скорочує відставання від киян (відео)

Иван Лосенко, Іван Лосенко

У центральному матчі 9-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Шахтар. Гра проходила в Києві, на НТБ Конча-Заспа. Двобій завершився мінімальною перемогою Шахтаря — 1:0. Єдиний м’яч з пенальті забив 16-річний півзахисник Іван Лосенко (на фото)

У гості до лідера чемпіонату завітав Шахтар, який посідав лише п’яте місце. Гірники невдало розпочали сезон, тому принципова гра проти Динамо була надзвичайно важлива з турнірної точки зору. У випадку перемоги Шахтар міг наблизитися до киян на відстань чотирьох залікових пунктів, маючи при цьому гру у запасі.

Гравці Шахтаря активно розпочали матч і на 23-й хвилині відкрили рахунок. М’яч після удару Бако влучив у руку Максиму Дячуку і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Лосенко — 0:1. У підсумку, цей забитий м’яч став єдиним у першому таймі. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Шахтаря.

У другому таймі кияни домінували, а гірники грали за рахунком. Підопічні Оскара Ратулутри організовано захищалися. У підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою Шахтаря U-19.

Динамо U-19 — Шахтар U-19 — 0:1

Гол: Іван Лосенко (23, пенальті).

Динамо U-19: Ігнатенко — Скрипник (Попов, 65), Яцик, Ванат, Ісадченко (Михайлів, 65), Дячук, Мащенко, Тлумак, Волошин, Малиш, Західний (Опанасенко, 70).

Тренер: Ігор Костюк.

Шахтар U-19: Пузанков — Гаврилюк (Недес, 85), Удод, Фарина, Булеза, Лосенко, Бако (Авдєєв, 90+4), Гулько, Микитишин (Шевченко, 79), Шолар (Хромей, 75), Векленко (Погорілий, 57).

Тренер: Оскар Ратултура.

У Динамо залишається 19 очок, у Шахтаря — 15 і гра у запасі.

Чемпіонат U-19: відразу шестеро команд зазіхають на третє місце Маріуполя

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)