Ефектний гол 20-річного Назаренка не допоміг Дніпру-1 зупинити Динамо (відео)

У матчі 8-го туру Прем’єр-ліги  зустрічалися Дніпро-1 та Динамо. Гра проходила у Києві, на НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у складах команд п’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Динамо — 2:1.  Неймовірний гол виконав 20-річний півзахисник Дніпра-1 Олександр Назаренко

Ігор Йовічевіч довірив місце у старті Дніпра-1 20-річному півзахиснику Олександру Назаренку.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Олександр Сафронов, 18-річний півзахисник Арсеній Батагов та 16-річний півзахисник Єгор Ярмолюк.

Мірча Луческу з перших хвилин випустив: 18-річного воротаря Руслана Нещерета, 21-річного захисника Дениса Попова, 18-річного захисника Іллю Забарного та 20-річного нападника Владислава Супрягу. Для Нещерета це був дебют в УПЛ.

У резерві залишилися: 19-річний воротар Валентин Моргун, 21-річний півзахисник Тудор Белуце та 22-річний півзахисник Богдан Лєднєв.

На 22-й хвилині неймовірний за красою удар вдався Олександру Назаренку — 1:0. Перший удар на дві команди й відразу гол. Після пропущеного м’яча динамівці додали в активності й на 34-й Адамюк зрізав м’яча у власні ворота — 1:1. На 43-й хвилині Циганков красивим ударом у кут воріт виводить Динамо вперед — 1:2. Перший тайм завершується за мінімальної переваги Динамо.

Перші 20 хвилин другого тайму пройшли за переваги Динамо. На 63-й хвилині у гру увійшов Арсеній Батагов, а на 72-й — Лєднєв. На 77-й хвилині попередження отримав Назаренко. У другому таймі команди так і не створили гольових моментів. На 90+1 хвилині жовту картку отримав Денис Попов.

У підсумку, гра завершилася перемогою Динамо. У киян після восьми турів 20 очок, а у Дніпра-1 — вісім.

Дніпро-1 — Динамо — 1:2

Голи: Назаренко (22) — Адамюк (34, автогол), Циганков (43).

Дніпро-1: Сарнавський — Адамюк, Тейлор, Логінов, Цуріков, Ігнатенко (Кравченко, 72),Назаренко (Коркішко, 80), Ді Франко (Чичиков, 62), Піхальонок, Когут (Батагов, 63), Довбик (Хобленко, 62).

Динамо: Нещерет — Кендзьора, Попов, Забарний, Караваєв, Шепелєв (Сидорчук, 85), Андрієвський, Буяльський (Лєднєв, 72), Циганков, Вербич (Родрігес, 63), Супряга.

Чемпіонат U-21 Молодіжка Динамо з голом Ваната подарувала хворому головному тренеру перемогу над Дніпром-1 (відео)